Vítajte v mojom múzeu 2.svetovej vojny

Dovolte mi ,aby som Vás privítal,aj keď len fotkami v mojom múzeu militárií z druhej svetovej vojny a zároveň Vás pozval na návštevu k nám na západné slovensko,aby ste aj na vlastné oči videli čo všetko sa dialo a čím sa bojovalo za vojny .Od detstva to bola moja záluba a narastala stále viac a viac a došlo to až sem,že po zdlhavom vybavovaní dokumentov a tlačív sa mi splnil sen a otvoril si vlastné múzeum.pozrite si fotky pre inšpiráciu a spravte si krásny výlet s rodinou a priateľmi,ktorých táto téma zaujíma a určite neoľutujete,vstup do múzea je bezplatný,nemáme žiadne vstupné,ale potešíme sa ak prispejete k rozšíreniu múzea.....

História projektu

Ako som už písal na úvode je to moje hobby od detstva a preto som splnil svoj sen a otvoil si vlastné múzeum čo nebolo v dnešnej dobe ľahké,ale po zdlhavom vybavovaí rôznych dokumentov a formulárov sa to podarilo.